
Odstąpienie od umowy lub wymiana w ciągu 14 dni

Istniejemy już 26 lat na rynku

Darmowa dostawa od 249 zł

Oferujemy głównie polskie produkty
Sukienka uszyta z połączenia dwóch materiałów. Dekolt okrągły z przodu w tali baskinka. Baskinka z przodu jest znacznie dłuższa niż z tyłu. Suwak do talii, cała sukienka bez podszewki. Góra sukienki oraz baskinka uszyta została z ciekawej dzianiny, Wzór na tej dzianinie przypomina naszywane sznureczki.
Elegancki i kobiecy krój sukienki oraz ciekawe połączenie materiałów sprawi , że kobieta w każdym wieku będzie w niej wyglądać modnie i atrakcyjnie.
Skład materiału: 63 %poliester, 33% wiskoza, 4% spandex
PRODUKT POLSKI
kupując polskie marki wspierasz rozwój rodaków.
Polska rośnie w siłę.
Kolor: | Odcienie czerwieni ,
Odcienie pomarańczowego ,
EKRI |
Fason:![]() prosty | prosty, dopasowany ,
baskinka |
Dekolt: | okrągły |
Plecy: | zabudowane |
Zapięcie: | suwak kryty na plecach |
Materiał: | tkanina elastyczna ,
tkanina krepa ,
dzianina strukturalna ,
koronka |
Rękaw: | krótki |
Ozdoby: | cięcia francuskie |
Sezon: | lato |
Rozmiar | 1. Szerokość w biuście (cm) | 2. Szerokość w pasie (cm) | 3. Szerokość w biodrach (cm) | 4. Szerokość na dole (cm) | 5. Szerokość ramienia (cm) | 6. Szerokość rękawa na dole (cm) | 8. Długość całkowita (cm) | 9. Długość od pachy (cm) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
40 | 96 | 80 | 102 | 94 | 9 | 34 | 98 | 76 |
42 | 100 | 84 | 106 | 98 | 9,5 | 35 | 99 | 76 |
50 | 118 | 102 | 124 | 118 | 11,5 | 41 | 105 | 80 |
Aby dokładnie ustalić rozmiar niezbędny do zamówienia odzieży należy zmierzyć się i porównać wymiary swojego ciała z wymiarami podanymi w tabeli.
Prosimy dokonywać pomiarów jedynie na bieliznę. Pomiary wykonujemy taśmą centymetrową stojąc w pozycji wyprostowanej i swobodnie oddychając.
- Obwód klatki piersiowej - mierzymy poziomo w największym jej obwodzie.
- Obwód talii - mierzymy poziomo w miejscu największego przewężenia tułowia.
- Obwód bioder - mierzymy poziomo wokół pośladków w największym ich obwodzie.