Wymiana / Reklamacja

Uwaga:

Zwroty towarów zakupionch w sklepie internetowym fokus.pl należy wysyłać na adres F.H. Fokus Tomasz Ostrowski, ul.Obywatelska 102/104 , 94-104 Łódź.

Zamówienie złożone przez sklep internetowy, telefonicznie, lub mailowo z odbiorem osobistym w punkcie innym niż siedziba firmy w Łodzi, gdzie zakup oraz drukowanie paragonu odbywa się w sklepie stacjonarnym, od chwili odebrania zamówienia przez konsumenta , podlega takim samym procedurom odstąpienia od umowy, zwrotu, czy wymiany, jak zamówienia realizowane na odległość, lecz wszelkich czynności związanych z tymi procedurami należy dokonywać za pośrednictwem sklepu stacjonarnego, w którym zamówienie zostało zrealizowane. 

Uprzejmie prosimy o nieprzysyłanie do siedziby firmy w Łodzi, zwrotów towarów zakupionych w sklepach stacjonarnych. 

 

Wymiana towaru:

Aby wymienić towar, należy dokonać zwrotu i równocześnie złożyć nowe zamówienie oraz je opłacić, lub wybrać formę płatności za pobraniem, Przyśpieszy to wymianę i zagwarantuje rezerwację towaru tak by nikt go nie wykupił zanim dotrze do nas twoja paczka.  Jeśli masz problem ze złożeniem zamówienia zadzwoń do nas, pomożemy Tel. 533-335-861. Wysyłka GRATIS od kwoty 249zł.. Wymiany można dokonać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Należy wypełnić formularz wymiany, który otrzymaliście Państwo wraz z zamówionym towarem, następnie załączyć go do przesyłki i wysłać.

 Adres pod który należy odesłać towar: 

F.H. Fokus Tomasz Ostrowski
ul. Obywatelska 102/104
94-104 Łódź 

W przypadku wymiany koszty przesyłki zwrotnej zawsze pokrywa kupujący.                                                                                                                         

Jeśli będą jakiekolwiek wątpliwości, po odbiorze przesyłki skontaktujemy się z Państwem mailowo lub telefonicznie. Aby uzyskać informacje na temat wymiany prosimy o kontakt pod nr tel. 721 144 444.

 

Reklamacja

Mają Państwo prawo do reklamowania towaru posiadającego wadę lub niezgodnego z zamówieniem.

Adres pod który należy odesłać towar: 
F.H. Fokus Tomasz Ostrowski
ul. Obywatelska 102/104
94-104 Łódź 

Zarówno koszt opakowania jak i koszt przesyłki ponosi klient. Uprzejmie prosimy o niewysyłanie paczek za pobraniem. Po odbiorze przesyłki z wyżej wymienionymi załącznikami reklamacja zostanie rozpatrzona do 14 dni i zostaną Państwo powiadomieni o jej wyniku. 

Jeśli będą jakiekolwiek wątpliwości, po odbiorze przesyłki skontaktujemy się z Państwem mailowo lub telefonicznie. Aby uzyskać informacje na temat reklamacji prosimy o kontakt pod nr tel. 721 144 444.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 840 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-13
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Dostawa na drugi dzień.
2024-05-04
Super, polecam
-10% tylko dla zalogowanych klientów detalicznych
-10% tylko dla zalogowanych klientów detalicznych
Logowanie Rejestracja
pixelpixelpixelpixelpixel